| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 270 mm |
| ширина | 244 mm |
| дебелина | 92 mm |
| размери на питата на радиатора | 240 X 270 X 90 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размери на питата на радиатора | 240 X 270 X 90 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 270 mm |
| ширина | 244 mm |
| дебелина | 92 mm |
| размери на питата на радиатора | 217 - 205 - 90 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| размери на питата на радиатора | 217 - 205 - 90 |
| секция | задната част |
| отопление/ охлаждане | за автомобили с втори изпарител |
| обурудване на автомобила | за автомобили с климатизатор отпред и отзад (двукръгов) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 270 mm |
| ширина | 208 mm |
| дебелина | 92 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с разширителен клапан |
| размери на питата на радиатора | 217x205 |
| входящ отвор | 14,4 mm |
| изходен отвор | 11,7 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с разширителен клапан |
| размери на питата на радиатора | 217x205 |
| входящ отвор | 14,4 mm |
| изходен отвор | 11,7 mm |
| дължина | 268 mm |
| ширина | 240 mm |
| дълбочина | 89 mm |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| версия | produced by VISTEON |