| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 280 mm |
| ширина | 205 mm |
| дебелина | 65 mm |
| ограничение за производител | BEHR |
| размери на питата на радиатора | 263x210 |
| входящ отвор | 14,6 mm |
| изходен отвор | 12 mm |