| размери на питата на радиатора | 255 - 230 - 80 |
| размери на питата на радиатора | 255x230 |
| размер резба вход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| размер резба изход | 3/4 Inch - 16 UNF |
| височина 1 | 230 mm |
| дължина 1 | 260 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| дебелина 1 | 80 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 255 mm |
| ширина | 228 mm |
| дебелина | 79 mm |