| размери на питата на радиатора | 238 X 243 X 92 mm |
| материал | алуминий |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| височина | 240 mm |
| ширина | 244 mm |
| дебелина | 92 mm |
| размери на питата на радиатора | 185x245 |
| входящ отвор | 17 mm |
| изходен отвор | 14 mm |