изпускателен клапан OSVAT
изпускателен клапан
| Производител | OSVAT |
| Парт номер | 1268 |
| обща дължина | 109,4 mm |
| за бутало | 71 mm |
| за бутало | 73 mm |
| диаметър на главата на клапана | 21,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FRECCIA 6255
|
|
OSVAT 1268
10.47 €
-20%
8.38 €
|
|
MAZDA B3C712121A
|
|
MAZDA B3D212121A
|
| Mazda 323 I (FA) | 60 коня | бензин |
| Mazda 1300 | 60 коня | бензин |
| Mazda 323 I Station Wagon (FA) | 60 коня | бензин |
| Mazda 818 комби | 60 коня | бензин |
