| дебелина | 3,95 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,75 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,75 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| дебелина | 3,95 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| тегло | 0,022 kg |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 31.500 mm |
| дължина | 97.000 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.001 mm |
| диаметър на главата на клапана | 27.500 mm |
| дължина | 97.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 7.000 mm |
| диаметър на главата на клапана | 27.500 mm |
| дължина | 97.500 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-никел-магнезиева стомана |
| дължина | 97 mm |
| диаметър на главата на клапана | 27,5 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 4 |
| дължина | 97 mm |
| диаметър на главата на клапана | 27,5 mm |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 4 |