| преработка | закален |
| брой на нарезите/ дупките | 3 |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 114,4 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| отстояние на канала от края на оста | 4,9 |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,056 kg |
| диаметър на главата на клапана | 28,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 95,7 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 34,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |
| диаметър на главата на клапана | 24,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 114,4 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| материал на стеблото на клапана | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| отстояние на канала от края на оста | 5,9 |
| диаметър на главата на клапана | 24,4 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 6 mm |
| дължина | 95,7 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-манган-никелова стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| присъединителна техника | I |
| дължина | 114,4 mm |
| диаметър на главата на клапана | 28 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 22,37 g |
| диаметър на главата на клапана | 27,8 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 114,4 mm |
| материал | хром-силициева стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 0,056 kg |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| дебелина | 34 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| дължина | 114,4 mm |
| диаметър на главата на клапана | 24,5 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| диаметър на главата на клапана | 24,2 mm |
| диаметър на стеблото на клапана | 5 mm |
| дължина | 114,3 mm |
| материал | биметал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | хромирано стебло на клапан |
| ъгъл на опорен канал на клапан | 45 градус |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | закален край на стеблото на клапана |
| материал на главата на клапана | хром-манган-никелова стомана |
| дължина | 34 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| тегло | 0,02 kg |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| външен диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |
| вид на експлоатация | хидравлично |
| диаметър | 12 mm |
| височина | 37,7 mm |