| входящ отвор | 10,2 mm |
| изходен отвор | 10,2 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 235 mm |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 10,2 mm |
| изходен отвор | 10,2 mm |
| диаметър | 40 mm |
| височина | 235 mm |
| климатична зона | не е за горещи климатични зони |
| отопление/ охлаждане | от кондензатора към изсушителя |
| вид на монтаж | външен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без разширителен клапан |
| входящ отвор | 10 mm |
| изходен отвор | 10 mm |
| размери на питата на радиатора | 220-40 |
| дължина | 220 mm |
| ширина | 40 mm |
| дълбочина | 40 mm |
| за номер артикул | 8FC 351 301-581 |
| за номер артикул | 8FC 351 307-761 |
| обърни внимание на техническите данни |