| качество | WP |
| вид на свързване | бутилка |
| охлаждащо вещество | R 134a |
| материал | алуминий |
| входящ отвор | 14,5 mm |
| изходен отвор | 14,5 mm |
| диаметър | 89 mm |
| височина | 338 mm |
| тип на трансмисията | автоматична трансмисия с възможност за ръзно превключване |
| версия | produced by VISTEON |