| запалителен кабел | тип съединение зъб на трион |
| съпротивление | 5 kОм |
| дължина | 40 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина | 30 cm |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина | 50 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина | 60 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина | 70 cm |
| запалителна свещ | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| запалителна свещ | частично екраниран |
| материал | силикон |
| размери на питата на радиатора | WIRE WOUND |
| външен диаметър | 7 mm |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
| съпротивление | 1 kОм |
| спецификация | Holzschraube |
| спецификация | DIN |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| спецификация | beidseitig |
| дължина1/дължина2 | 31 mm |
| дължина1/дължина2 | 33 mm |
| устойчив на висока температура до | 120 °C |
| спецификация | Silikon |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
| съпротивление | 1 kОм |
| спецификация | Holzschraube |
| спецификация | DIN |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| спецификация | beidseitig |
| дължина1/дължина2 | 31 mm |
| дължина1/дължина2 | 33 mm |
| устойчив на висока температура до | 120 °C |
| спецификация | Silikon |
| дължина на кабела | 545 mm |
| дължина на кабела | 655 mm |
| дължина на кабела | 695 mm |
| дължина на кабела | 845 mm |
| количество | 6 |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | меден запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение DIN |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение DIN |
| дължина 1 | 390 mm |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| материал | мед |
| материал | силикон |
| дължина 1 | 551 mm |
| дължина 2 | 661 mm |
| Дължина 3 | 661 mm |
| Дължина 4 | 701 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 5 | 851 mm |
| запалителен кабел | вкл. щекер на бобината |
| дължина на товарния кабел | 402 m |
| запалителен кабел | тип съединение DIN |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |