| запалителен кабел | тип съединение зъб на трион |
| съпротивление | 5 kОм |
| страна на монтаж | запалителна бобина към дистрибутора |
| дължина | 80 cm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| запалителна свещ | защитен от смущения |
| съпротивление | 5 kОм |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| спецификация | Sägezahngewinde |
| спецификация | M4 |
| спецификация | beidseitig |
| устойчив на висока температура до | 150 °C |
| размер на ключ | 21 |
| дължина1/дължина2 | 118 mm |
| спецификация | Bakelit / Silikon |
| запалителна свещ | защитен от смущения |
| съпротивление | 5 kОм |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| спецификация | Sägezahngewinde |
| спецификация | M4 |
| спецификация | beidseitig |
| устойчив на висока температура до | 150 °C |
| размер на ключ | 21 |
| дължина1/дължина2 | 118 mm |
| спецификация | Bakelit / Silikon |
| дължина | 60 cm |
| запалителен кабел | запалителна бобина към дистрибутора |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 70 cm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| запалителна свещ | частично екраниран |
| дължина | 60 cm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| размери на питата на радиатора | KEVLAR |
| външен диаметър | 7 mm |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| дължина | 40 cm |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 600 mm |
| Дължина 3 | 700 mm |
| Дължина 4 | 800 mm |
| Дължина 5 | 800 mm |
| брой контакти | 6 |
| дължина на кабела | 380 mm |
| дължина на кабела | 480 mm |
| дължина на кабела | 580 mm |
| дължина на кабела | 680 mm |
| количество | 6 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| дължина 1 | 300 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с адаптер |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| размери на питата на радиатора | COPPER |
| външен диаметър | 7 mm |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| дължина | 33 cm |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 600 mm |
| Дължина 3 | 700 mm |
| Дължина 4 | 800 mm |
| Дължина 5 | 800 mm |
| дължина на кабела | 380 mm |
| дължина на кабела | 450 mm |
| дължина на кабела | 590 mm |
| дължина на кабела | 640 mm |
| дължина на кабела | 710 mm |
| количество | 6 |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | меден запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| дължина 1 | 320 mm |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили с дистрибутор на запалване |
| брой проводи | 6 |
| запалителен кабел | меден запалителен кабел |
| цвят | черен |
| материал | силикон |
| размери на питата на радиатора | COPPER |
| външен диаметър | 7 mm |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| дължина | 40 cm |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 600 mm |
| Дължина 3 | 700 mm |
| Дължина 4 | 800 mm |
| Дължина 5 | 800 mm |
| материал | силикон |
| дължина 1 | 380 mm |
| дължина 2 | 480 mm |
| Дължина 3 | 580 mm |
| Дължина 4 | 580 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 5 | 680 mm |
| запалителен кабел | вкл. щекер на бобината |
| дължина на товарния кабел | 300 m |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| диаметър | 7 mm |
| материал | мед |
| материал | силикон |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина 1 | 500 mm |
| дължина 2 | 600 mm |
| Дължина 3 | 600 mm |
| Дължина 4 | 700 mm |
| Дължина 5 | 700 mm |
| Дължина 6 | 800 mm |
| присъединителна техника | M4 |
| външен диаметър | 7 mm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| материал | мед |
| материал | силикон |
| дължина 1 | 381 mm |
| дължина 2 | 451 mm |
| Дължина 3 | 591 mm |
| Дължина 4 | 641 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 5 | 711 mm |
| запалителен кабел | вкл. щекер на бобината |
| дължина на товарния кабел | 322 m |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |