| страна на монтаж | запалителна бобина към дистрибутора |
| присъединителна техника | Rasthulse |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| версия | 30 kV |
| съпротивление | 1 kОм |
| присъединителна техника | Rasthulse |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| версия | 30 kV |
| съпротивление | 1 kОм |
| дължина | 85 cm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 56 cm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 68 cm |
| запалителен кабел | запалителна бобина към дистрибутора |
| запалителна бобина | тип съединение зъб на трион |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 92 cm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дължина | 76 cm |
| запалителна свещ | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение зъб на трион |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
| съпротивление | 1 kОм |
| спецификация | M4 |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| спецификация | beidseitig |
| дължина1/дължина2 | 34 mm |
| дължина1/дължина2 | 54 mm |
| устойчив на висока температура до | 120 °C |
| спецификация | Silikon |
| дистрибутор на запалването/ палец | защитен от смущения |
| съпротивление | 1 kОм |
| спецификация | M4 |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| спецификация | beidseitig |
| дължина1/дължина2 | 34 mm |
| дължина1/дължина2 | 54 mm |
| устойчив на висока температура до | 120 °C |
| спецификация | Silikon |
| дължина на кабела | 385 mm |
| дължина на кабела | 435 mm |
| дължина на кабела | 535 mm |
| дължина на кабела | 635 mm |
| дължина на кабела | 720 mm |
| дължина на кабела | 785 mm |
| количество | 7 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | резистивен запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| дължина 1 | 785 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с адаптер |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| дължина на кабела | 350 mm |
| дължина на кабела | 400 mm |
| дължина на кабела | 500 mm |
| дължина на кабела | 600 mm |
| дължина на кабела | 700 mm |
| дължина на кабела | 750 mm |
| количество | 7 |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | меден запалителен кабел |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| дължина 1 | 645 mm |
| за диаметър на кабел | 7 mm |
| материал | силикон |
| размери на питата на радиатора | COPPER |
| външен диаметър | 7 mm |
| запалителна бобина | тип съединение M4 |
| дистрибутор на запалването/ палец | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| дължина | 79 cm |
| дължина 1 | 850 mm |
| дължина 2 | 950 mm |
| Дължина 3 | 1050 mm |
| Дължина 4 | 1100 mm |
| Дължина 5 | 1200 mm |
| Дължина 6 | 1300 mm |
| материал | силикон |
| дължина 1 | 384 mm |
| дължина 2 | 434 mm |
| Дължина 3 | 534 mm |
| Дължина 4 | 634 mm |
| Дължина 5 | 724 mm |
| количество | 1 |
| Дължина 6 | 784 mm |
| запалителен кабел | вкл. щекер на бобината |
| дължина на товарния кабел | 777 m |
| запалителен кабел | тип съединение M4 |
| запалителен кабел | тип съединение SAE |
| присъединителна техника | M4 |
| външен диаметър | 7 mm |
| присъединителна техника | M4 |
| външен диаметър | 7 mm |
| присъединителна техника | M4 |
| външен диаметър | 7 mm |