| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.671 / 017.655 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 18 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.671 / 017.655 |
| не е за артикул номер | 2334 |
| мярка на резбата | M20 x 150 mm |
| тегло | 67 g |
| дебелина | 3 mm |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 250 mm |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | корк |
| материал | корк |
| материал | гума |
| материал | корк |
| ширина | 250 mm |
| дължина | 460 mm |
| дебелина | 3 mm |
| тегло | 43,441 g |
| за OEномер | 1 550 024 |