| не е за артикул номер | 2272 |
| мярка на резбата | M 18 x 1,5 |
| тегло | 51 g |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 31 mm |
| външна резба | M 18 x 1,5 mm |
| височина | 32 mm |
| тегло | 60 g |
| външна резба 1 | M 18x1,5 mm |
| дължина | 30,5 mm |
| мярка на резбата | M 18 x 1,50 x 22 |
| размер на ключ | 8 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| за OEномер | 1 550 024 |