| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| външен диаметър | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| вътрешен диаметър | 14,4 mm |
| външен диаметър | 19,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,033 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| вътрешен диаметър | 14,4 mm |
| външен диаметър | 19,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,033 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| материал | стомана |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 104 474 |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 11 mm |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| дължина | 16 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| дължина | 404 mm |
| ширина | 260 mm |
| материал | гума |
| материал | хартия |
| качество | WP |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | гума/метал |
| за OEномер | 026103609D |
| материал | гума/метал |
| ширина | 260 mm |
| дължина | 404 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 40,001 g |
| за OEномер | 028 103 609 A |
| вид на гарнитурата | клингеритна гарнитура |
| мярка на резбата | min. M 6x14 mm |
| вид на гарнитурата | клингеритна гарнитура |
| материал | гума |
| вид на гарнитурата | метално-еластомерно уплътнение (гарнитура) |
| материал | стомана |
| материал | гума/метал |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на гарнитурата | метално-еластомерно уплътнение (гарнитура) |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| мярка на резбата | min. M 6x16 mm |
| материал | стомана |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без гарнитура на картера |
| материал | гума |
| материал | гума |
| материал | гума/метал |
| тегло | 0,1 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | без винтова пробка за изпускане на маслото |
| тегло | 2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество | WP |
| дължина | 265 mm |
| ширина | 410 mm |
| височина | 145 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с винтова пробка за източване на маслото |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| материал | стомана |
| допълващ артикул /допълваща информация | без винтова пробка за изпускане на маслото |
| тегло | 2 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал на картера | стоманена пластина |
| материал | гума |
| допълващ артикул /допълваща информация | с предпазна ламарина-срещу утайки за маслена сонда |
| качество | WP |
| тегло | 2,801 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 048 103 609 B |
| материал | гума |
| материал | гума |
| качество | WP |