| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| дължина | 16 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |