| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| външен диаметър | 20 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,031 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| вътрешен диаметър | 14,4 mm |
| външен диаметър | 19,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,033 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| вътрешен диаметър | 14,4 mm |
| външен диаметър | 19,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,033 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| материал | стомана |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 104 474 |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 11 mm |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,32 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| дължина | 16 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дължина | 23,8 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,0361 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 222 mm |
| дължина | 535 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 44,841 g |
| дебелина | 1,5 mm |
| дължина | 537 mm |
| ширина | 230 mm |
| височина | 2 mm |
| материал | хартия |
| дебелина | 1,5 mm |