| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| височина | 30 mm |
| тегло | 40 g |
| външна резба 1 | M 14x1,5 mm |
| дължина | 29,5 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | дакрометизиран |
| дължина на болта под главата | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,04 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 29,5 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,04 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 22 mm |
| не е за артикул номер | 1535 |
| мярка на резбата | 14x150 |
| тегло | 40 g |
| не е за артикул номер | 1535 |
| мярка на резбата | 14x150 |
| тегло | 40 g |
| дължина | 29,5 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 22 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M 14 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| размер на ключ | SW 19 |
| дължина | 29,5 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,04 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 29,5 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 22 |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| за OEномер | N 908 132 02 |
| материал | силикон |
| материал | силикон |
| материал | силикон |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж |
| цвят | черен |
| ширина | 265 mm |
| дължина | 430 mm |
| тегло | 80,001 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| материал | алуминий |
| качество | WP |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| продуктов номер | 1320036 |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| не е за артикул номер | 4068 |
| преден/заден ход | с обратен ход |
| тегло | 2260 g |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| не е за артикул номер | 5629 |