| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M 14 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| размер на ключ | SW 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 110 600 |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 18 mm |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 14 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 110 600 |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 18 mm |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 14 |
| дължина | 29,5 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 22 |
| размер на ключ | 19 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| материал | силикон |
| материал | силикон |
| материал | силикон |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 18 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж |
| дължина | 405 mm |
| ширина | 285 mm |
| качество | WP |
| ограничение за производител | automat |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| материал | алуминий |
| качество | WP |
| материал | алуминий |
| качество | WP |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| дължина | 430 mm |
| ширина | 307 mm |
| височина | 155 mm |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | с винтова пробка за източване на маслото |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| Неободими допълнителни артикули, вижте списъка аксесоари |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без затваряща запушалка |
| обурудване на автомобила | за автомобили без сензор за ниво на маслото |
| допълнително необходим артикул /артикулномер/ | OEM : N 104 720 01 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с отвор за датчик за нивото на маслото |
| продуктов номер | 1320017 |
| материал | стомана |