| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | мед |
| външен диаметър | 31 mm |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| дължина | 18 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 562 |
| мярка на резбата | 26x150 |
| тегло | 82 g |
| дължина | 18 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 110 600 |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 18 mm |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 14 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | 110 600 |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 18 mm |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 14 |
| дължина | 18 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 562 |
| мярка на резбата | 26x150 |
| тегло | 82 g |
| дължина | 16 mm |
| външен диаметър | 33 mm |
| външна резба | M26 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| повърхност | безхромно-(VI) пасивиране |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,078 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M 26 x 1,50 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 16 mm |
| външен диаметър | 33 mm |
| външна резба | M26 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| повърхност | безхромно-(VI) пасивиране |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,078 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 28 mm |
| ширина | 32 mm |
| тегло | 80 g |
| външна резба 1 | M 26x1,5 mm |
| дължина | 16 mm |
| външен диаметър | 33 mm |
| външна резба | M26 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 16 mm |
| външен диаметър | 33 mm |
| външна резба | M26 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,08 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 18 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 19 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж |
| дължина | 16 mm |
| външен диаметър | 33 mm |
| външна резба | M26 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| повърхност | безхромно-(VI) пасивиране |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | горе |
| страна на монтаж | отдолу |
| ширина | 355 mm |
| дължина | 378 mm |
| дебелина | 1 mm |
| тегло | 56,361 g |
| страна на монтаж | отдолу |
| секция | долна част |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| тегло | 1,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| тегло | 1,4 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| секция | долна част |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| повърхност | гладък |
| материал | алуминий |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без отвор за датчик за нивото на маслото |
| секция | долна част |