| вътрешен диаметър | 24 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | стоманена пластина |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| вътрешен диаметър | 24 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | стоманена пластина |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| дължина | 14 mm |
| мярка на резбата | M 24 x 1,50 x 10 |
| размер на ключ | 10 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| страна на монтаж | горе |