| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 15 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| необходими бройки | 1 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,015 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 15 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 12 |
| размер на ключ | 8 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | N 016 027 6 |
| материал | силикон |
| материал | силикон |
| материал | силикон |
| дължина | 23 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 19 |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,16 kg |
| необходими бройки | 1 |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.792 Dirko |
| Информация за монтаж |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж | |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | бежов |
| технически информационен номер | VW D 176 404 A2 |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 030.790 Dirko |
| Информация за монтаж |