| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 31 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| мярка на резбата | M 26 x 1,50 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 1 mm |
| дължина | 545 mm |
| ширина | 315 mm |
| ширина | 315 mm |
| дължина | 545 mm |
| дебелина | 1 mm |
| тегло | 80,881 g |
| дебелина | 1 mm |
| вид на гарнитурата | метало-клингеритна гарнитура |
| дебелина | 1 mm |