| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| вътрешен диаметър | 12,3 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дължина | 35 mm |
| дебелина | 15 mm |
| външен диаметър | 35 mm |
| външна резба | M24 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 10 |
| материал | пластмаса |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| тегло | 0,009 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 35 mm |
| материал | пластмаса |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| материал на картера | гума |
| ширина | 230 mm |
| дължина | 490 mm |