| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | алуминий |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | алуминий |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | алуминий |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 27 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | алуминий |
| височина | 27 mm |
| ширина | 19 mm |
| дължина | 14 mm |
| мярка на резбата | M 22 x 1,5 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| ширина | 250 mm |
| дължина | 485 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 40,681 g |