| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12,35 mm |
| външен диаметър | 15,3 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| вътрешен диаметър | 12,3 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,3 mm |
| вътрешен диаметър | 12,5 mm |
| външен диаметър | 16,7 mm |
| DIN/ISO | 7603 |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| форма | А-образен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 20 mm |
| мярка на резбата | M12x1,50 |
| мярка на резбата | M 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дължина | 20 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 12 x 1,50 x 16 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 20 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| качество/клас | 5.8 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 20 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| дължина на болта под главата | 16 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| ширина | 280 mm |
| дължина | 460 mm |
| тегло | 0,153 g |