| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12,35 mm |
| външен диаметър | 15,3 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | алуминий |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | алуминий |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | алуминий |
| материал | корк |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 25,5 mm |
| мярка на резбата | M 12 x 1,50 x 18 |
| размер на ключ | 17 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| материал | корк |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1 mm |
| ширина | 238 mm |
| дължина | 608 mm |
| дебелина | 2 mm |
| тегло | 79,321 g |