| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 12,35 mm |
| външен диаметър | 15,3 mm |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,003 kg |
| необходими бройки | 1 |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | алуминий |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15,5 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | алуминий |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | алуминий |
| дължина | 25,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 503 |
| мярка на резбата | 12x150 |
| тегло | 20 g |
| дължина | 25,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| височина | 25 mm |
| тегло | 25 g |
| външна резба 1 | M 12x1,5 mm |
| външна резба | M12x1,5 mm |
| не е за артикул номер | 503 |
| мярка на резбата | 12x150 |
| тегло | 20 g |
| дължина | 25,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| качество/клас | 5.8 |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 18 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 25,5 mm |
| мярка на резбата | M 12 x 1,50 x 18 |
| размер на ключ | 17 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 0,8 mm |
| дължина | 686 mm |
| ширина | 258 mm |
| дебелина | 1 mm |
| ширина | 258 mm |
| дължина | 686 mm |
| дебелина | 0,8 mm |
| тегло | 31,681 g |