| дебелина | 1,4 mm |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| DIN/ISO | 7603 |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.655 |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.655 |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дължина | 16 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| DIN/ISO | 908 |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 12 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 16 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| DIN/ISO | 908 |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 12 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,029 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 16 mm |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| DIN/ISO | 908 |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 12 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M18 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 16 mm |
| мярка на резбата | M 18 x 1,5 x 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| страна на монтаж | отдолу |
| страна на монтаж | горе |