| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| вътрешен диаметър | 12,3 mm |
| външен диаметър | 17 mm |
| за OEномер | 002 997 3430 |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| за OEномер | 11 13 1 742 994 |
| мярка на резбата | M12X1,5 |
| дължина | 13,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,016 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 10 mm |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,012 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,016 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,016 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,012 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 10,5 mm |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,012 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 12 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| дължина | 10,5 mm |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 12 x 1,50 x 12 |
| размер на ключ | 13 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 13,5 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,012 kg |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 10 mm |
| дължина | 13 mm |
| дължина | 13,5 mm |
| необходими бройки | 1 |
| външна резба | M 12 x 1,5 mm |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| дължина | 10 mm |
| дължина | 13 mm |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M 12 x 1,5 |
| дължина | 13 mm |
| външна резба | M12 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 17 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| повърхност | поцинкован |
| дължина на болта под главата | 10 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| мярка на резбата | M12 x 1,5 |
| необходими бройки | 1 |
| материал на картера | гума/метал |
| дължина | 452,5 mm |
| ширина | 250 mm |
| дебелина | 2,4 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| тегло | 0,155 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 452,5 mm |
| ширина | 250 mm |
| дебелина | 2,4 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| тегло | 0,155 kg |
| необходими бройки | 1 |