| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | гума |
| материал на картера | алуминиева отливка |
| продуктов номер | 1141730 |
| материал на картера | алуминиева отливка |
| материал | гума |
| материал | гума |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| ширина | 190 mm |
| дължина | 465 mm |
| тегло | 41,041 g |