| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| форма | О-пръстен |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| дължина | 14 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 10,5 |
| размер на ключ | Torx |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| въртящ момент за завиване до | 14 Nm |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| страна на монтаж | горе |
| дебелина | 15 mm |