| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| дължина | 14 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 10,5 |
| размер на ключ | Torx |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| въртящ момент за завиване до | 14 Nm |
| материал | стомана |
| повърхност | поцинкован |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| дължина | 475 mm |
| ширина | 263 mm |
| материал на картера | алуминиева отливка |
| страна на монтаж | горе |
| материал | алуминий |
| материал | алуминий |
| качество | WP |