| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 33 mm |
| външен диаметър | 18,85 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 24 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,037 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 18,5 mm |
| външен диаметър | 26 mm |
| дебелина | 1 mm |
| материал | мед |
| дължина | 24 mm |
| мярка на резбата | M14 x 1,5 |
| дължина | 33 mm |
| външен диаметър | 18,85 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 24 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,037 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 111 997 0330 |
| дължина | 33 mm |
| мярка на резбата | m 14 x 1,5 |
| дължина | 33 mm |
| външен диаметър | 18,85 mm |
| външна резба | M14 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 24 mm |
| размер на ключ | 13 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без уплътнителен пръстен |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |