| дебелина | 2.000 mm |
| вътрешен диаметър | 22 mm |
| външен диаметър | 16 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| форма | C-форма |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| качество | CU-AFM |
| форма | C-форма |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| качество | CU-AFM |
| не е за артикул номер | 492 |
| мярка на резбата | 16x150 |
| тегло | 28 g |
| не е за артикул номер | 1014 |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | гума/метал |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| тегло | 1 g |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| за OEномер | 016402 |
| дължина | 12 mm |
| мярка на резбата | 16x1.5-12 |
| за OEномер | 016393 |
| не е за артикул номер | 492 |
| мярка на резбата | 16x150 |
| тегло | 28 g |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| мярка на резбата | diam 16 x 1.5 |
| за OEномер | 222111 |
| дължина | 15,5 mm |
| мярка на резбата | M 16 x 1,50 x 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 8 x 8 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| мярка на резбата | M 16 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| ширина | 219 mm |
| дължина | 297 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 29,841 g |
| дължина | 20,5 mm |
| мярка на резбата | M 16 x 1,50 x 15 |
| размер на ключ | 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | хартия |
| качество | WP |