| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| форма | C-форма |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| качество | CU-AFM |
| форма | C-форма |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дебелина | 2 mm |
| качество | CU-AFM |
| не е за артикул номер | 492 |
| мярка на резбата | 16x150 |
| тегло | 28 g |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| за OEномер | 031327 |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| не е за артикул номер | 492 |
| мярка на резбата | 16x150 |
| тегло | 28 g |
| тегло | 20 g |
| външна резба 1 | M 14x1,25 mm |
| мярка на резбата | diam 16 x 1.5 |
| за OEномер | 222111 |
| дължина | 17 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дължина | 17 mm |
| мярка на резбата | M14 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 [mm] |
| дебелина | 1,6 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| дължина | 20,5 mm |
| мярка на резбата | M 16 x 1,50 x 15 |
| размер на ключ | 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| тегло | 64,202 g |
| материал на картера | стомана |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| качество | WP |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| материал | стомана |
| материал | метал |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| качество | WP |