| височина | 18,5 mm |
| тегло | 21 g |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 13 mm |
| външна резба | M22 x 1,5 mm |
| размер на ключ | 12 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| тегло | 0,025 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 13 mm |
| мярка на резбата | M22 x 1,5 x 13 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| ширина | 240 mm |
| дължина | 455 mm |
| дебелина | 3 mm |
| тегло | 49,441 g |
| за OEномер | 1 550 024 |