| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| височина | 18,5 mm |
| тегло | 21 g |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| тегло | 20 g |
| външна резба 1 | M 14x1,25 mm |
| не е за артикул номер | 3377 |
| мярка на резбата | 14x125 |
| тегло | 20 g |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| дължина | 17 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 17 mm |
| мярка на резбата | M14 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 [mm] |
| дебелина | 1,6 mm |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| тегло | 64,202 g |
| материал на картера | стомана |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| материал | стомана |
| материал | алуминий |
| тегло | 2,13 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 3603 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| тегло | 2080 g |
| материал | алуминий |
| тегло | 2,13 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 3603 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | алуминий |
| тегло | 2080 g |
| материал | метал |
| обурудване на автомобила | за автомобили без климатизация |
| качество | WP |