| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| за OEномер | 031327 |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M14x1,25 |
| височина | 18,5 mm |
| тегло | 21 g |
| външна резба 2 | M 10x1,25 mm |
| тегло | 20 g |
| външна резба 1 | M 14x1,25 mm |
| не е за артикул номер | 3377 |
| мярка на резбата | 14x125 |
| тегло | 20 g |
| дължина | 17,3 mm |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 22 |
| материал | стомана |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,038 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| дължина | 17 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,05 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 17,3 mm |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 22 |
| материал | стомана |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 17,3 mm |
| външна резба | M14 x 1,25 mm |
| качество/клас | 8.8 |
| размер на ключ | 22 |
| материал | стомана |
| тегло | 0,023 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 17 mm |
| мярка на резбата | M14 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 [mm] |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |