| вътрешен диаметър | 16,7 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| вид на гарнитурата | метално-еластомерно уплътнение (гарнитура) |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 16,7 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| форма | А-образен |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| вид на гарнитурата | метално-еластомерно уплътнение (гарнитура) |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 16,7 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| материал | гума/метал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 1014 |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | гума/метал |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| тегло | 1 g |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 16,7 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| материал | гума/метал |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,02 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 14 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 12 mm |
| размер на ключ | 8 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен квадрат |
| материал | метал |
| тегло | 0,020 kg |
| необходими бройки | 1 |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 16 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| дължина | 15,5 mm |
| мярка на резбата | M 16 x 1,50 x 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 8 x 8 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| мярка на резбата | M 16 |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| версия | incl. 834.823 |
| мярка на резбата | M 16 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен шестограм |
| стъпка на резбата | 1,5 mm |
| дължина | 14 mm |
| външна резба | M16 x 1,5 mm |
| дължина на резбата | 12 mm |
| размер на ключ | 8 |
| профил на глава на болт/гайка | вътрешен квадрат |
| материал | метал |
| необходими бройки | 1 |
| материал | NBR (Нитрил-Бутадиен-Каучук) |
| материал | алуминий |
| вариант на екипировка | Euro 3 |
| материал | алуминий |
| качество | WP |