| дебелина | 3 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 22,4 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 22,4 mm |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| форма | асиметрична |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 22,4 mm |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| форма | асиметрична |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M14 |
| дължина | 20 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| размер на ключ | 13 |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 75 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| дължина | 34 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 20 |
| размер на ключ | 13 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| вид на свързване | пълнител |
| вместимост | 200 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | +300 °C |