| дебелина | 2,1 mm |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| материал | мед |
| форма | А-образен |
| вътрешен диаметър | 10 mm |
| външен диаметър | 21 mm |
| дебелина | 2,1 mm |
| форма | А-образен |
| материал | мед |
| мярка на резбата | M 10 |
| стъпка на резбата | 1,25 mm |
| дължина | 18 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1,25 x 12,5 |
| размер на ключ | 21 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -40 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.161 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | UV-защита |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| от температура | -60 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | сив |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 036.163 Dirko |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| версия | Dichtmasse |
| вид на свързване | туба |
| вместимост | 70 милилитри |
| материал | силикон |
| хим. свойство | втвърден |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | постоянно еластичен |
| от температура | -50 °C |
| температурен диапазон до | 300 °C |
| цвят | антрацит |
| материал | метал |
| секция | долна част |
| качество | WP |
| секция | горна част |
| материал | алуминий |
| качество | WP |