| форма | C-форма |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| дебелина | 2 mm |
| качество | CU-AFM |
| форма | C-форма |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| дебелина | 2 mm |
| качество | CU-AFM |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 18 mm |
| външен диаметър | 24 mm |
| дебелина | 2 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| ширина | 263 mm |
| дължина | 524 mm |
| дебелина | 1,5 mm |
| тегло | 55,801 g |
| дебелина | 1,6 mm |