| дължина | 27,5 mm |
| мярка на резбата | M12x1,72 |
| външна резба | M12 x 1,75 mm |
| размер на ключ | 15 |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| дължина на болта под главата | 27,5 mm |
| тегло | 0,040 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| тегло | 0,050 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| дължина | 24 mm |
| мярка на резбата | M 20 x 1,50 x 9 |
| размер на ключ | 12 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| ширина | 255 mm |
| дължина | 435 mm |
| тегло | 98,4 g |
| материал | алуминий |
| качество | WP |