| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14,4 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| цвят | сребърен |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 14,4 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| цвят | сребърен |
| материал | алуминий |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина на резбата | 10 mm |
| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 14 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| мярка на резбата | M14x1,5 |
| дължина на резбата | 10 mm |
| дължина | 460 mm |
| ширина | 220 mm |
| ширина | 220 mm |
| дължина | 460 mm |
| тегло | 70,201 g |
| материал | стомана |