| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | алуминий |
| дължина | 21 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,5 x 14 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| тегло | 13,282 g |
| цвят | червен |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 461.680 AFD 2018 |
| Информация за монтаж | |
| цвят | червен |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 461.680 AFD 2018 |
| Информация за монтаж |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | втвърден |
| вид на свързване | бутилка |
| вместимост | 75 милилитри |
| от температура | -55 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | червен |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 461.681 AFD 2018 |
| хим. свойство | не съдържащ разтворители |
| хим. свойство | втвърден |
| вид на свързване | бутилка |
| вместимост | 75 милилитри |
| от температура | -55 °C |
| температурен диапазон до | 180 °C |
| цвят | червен |
| наличен и като универсален артикул, вижте артикулNr. | 461.681 AFD 2018 |