| външен диаметър | 22 mm |
| вътрешен диаметър | 14,5 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | найлон |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| външен диаметър | 22 mm |
| вътрешен диаметър | 14,5 mm |
| дебелина | 2 mm |
| форма | А-образен |
| материал | найлон |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 14,5 mm |
| външен диаметър | 22 mm |
| материал | найлон |
| форма | А-образен |
| дебелина | 2 mm |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 22,4 mm |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| форма | асиметрична |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 13 mm |
| външен диаметър | 22,4 mm |
| дебелина | 3 mm |
| материал | гума |
| форма | асиметрична |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| мярка на резбата | M14 |
| дължина | 20 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнение |
| размер на ключ | 13 |
| дължина | 34 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 20 |
| размер на ключ | 13 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| вид на свързване | блистерна опаковка |
| материал на картера | стоманена пластина |
| дебелина | 1,5 mm |
| дължина | 440 mm |
| ширина | 220 mm |
| материал на блока на двигателя | алуминий |
| материал на картера | алуминиева отливка |
| качество | WP |
| материал на картера | алуминиева отливка |
| качество | WP |
| материал | алуминий |