| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | гума |
| качество | WP |
| ширина | 225 mm |
| дължина | 440 mm |
| тегло | 57,001 g |
| допълващ артикул /допълваща информация | с предпазна ламарина-срещу утайки за маслена сонда |
| качество | WP |