| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,5 mm |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| DIN/ISO | 7603 A/CU |
| материал | мед |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за маслена пробка |
| тегло | 0,002 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| дебелина | 1,5 mm |
| материал | мед |
| вътрешен диаметър | 14 mm |
| външен диаметър | 20 mm |
| тегло | 16,362 g |
| дължина | 22,5 mm |
| мярка на резбата | M 14 x 1,50 x 12 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с уплътнителен пръстен |
| размер на ключ | 22 |
| вид на свързване | блистерна опаковка |