| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| вътрешен диаметър | 26 mm |
| външен диаметър | 32 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | мед |
| форма | C-форма |
| DIN/ISO | 7603 |
| алтернативен ремонтен комплект | 017.736 |
| алтернативен ремонтен комплект | 036.400 |
| алтернативен ремонтен комплект | 505.550 |
| не е за артикул номер | 503 |
| мярка на резбата | 12x150 |
| тегло | 20 g |
| височина | 26 mm |
| тегло | 25 g |
| външна резба 1 | M 12x1,5 mm |
| не е за артикул номер | 503 |
| мярка на резбата | 12x150 |
| тегло | 20 g |
| не е за артикул номер | 3019 |
| мярка на резбата | 26x1.5 |
| тегло | 64 g |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |